
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 3.9 nF |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| RoHS | Compliant |
| Voltage Rating | 50 V |
| Tolerance | 5 % |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Thickness | 0.9 mm |
| Packaging | Reel |
Stock: 37
Distributors
pcbx
Unit Price$0.10618
Ext.Price$0.10618
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10618 | $0.10618 |
| 10 | $0.05309 | $0.53090 |
| 50 | $0.04798 | $2.39900 |
| 100 | $0.04336 | $4.33600 |
| 500 | $0.03864 | $19.32000 |
| 1000 | $0.03444 | $34.44000 |
| 3000 | $0.03096 | $92.88000 |
| 5000 | $0.02783 | $139.15000 |
